Super Oferta

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin ›
pl de en
YouTube Facebook

Masaże

W naszej strefie SPA mogą Państwo skorzystać z różnych form masażu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny wykonywany jest powolnymi ruchami. Skierowany jest dla osób żyjących w dużym stresie. Działa antystresowo i uspokajająco. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym lub psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu nagromadzonego pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczeń i wyczerpania, które objawiają się nerwobólami, dolegliwościami ze strony pleców, karku, barków oraz nóg.

Czas zabiegu: częściowy 20 / 30 minut, całościowy 60 minut

 

MASAŻ KLASYCZNY

To jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych masaży. Jest metodą leczenia fizykalnego, polegającą na mechanicznym oddziaływaniu na tkanki wywierając przy tym pośredni i bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu różnych chwytów oraz ruchów, których celem jest oddziaływanie nie tylko lecznicze, ale i profilaktyczne. Masaż klasyczny jest bardzo skuteczną metodą wykorzystywaną w leczeniu chorób narządu ruchu. W czasie masażu człowiek odpręża się i relaksuje. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu ruchu. Po wykonanym masażu czuje się zmniejszenie napięcia w kręgosłupie, plecach i karku.

Czas zabiegu: 30 minut - częściowy, 60 minut - całościowy

 

MASAŻ CIEPŁYM WOSKIEM

Wyjątkowo relaksujący i rozgrzewający masaż wykonywany przy użyciu ciepłego i naturalnego wosku. Podczas masażu lany na ciało ciepły wosk rozgrzewa je i relaksuje. Ponadto masaż ciepłym woskiem ma działanie aromaterapeutyczne. Masaż wykonywany jest w oparciu o techniki masażu klasycznego. Dzięki zawartościom naturalnego wosku oraz czystych olejków eterycznych, olejek ze świecy ma doskonałe właściwości kosmetyczne. Sprawia to, że skóra jest nawilżona, miękka w dotyku i otulona zniewalającym zmysły zapachem.

Czas zabiegu: częściowy - 30 minut, całościowy - 60 minut

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Likwiduje napięcia i bóle mięśni. Ponadto to głęboko rozgrzewa organizm, przyspiesza krążenie krwi. Działa relaksująco,i odprężająco. Zabieg jest szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym oraz osobom z podwyższonym napięciem mięśniowym, z dolegliwościami reumatycznymi i stawowymi.

Czas zabiegu: 30 lub 60 minut

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej przyczynia się do redukcji cellulitu. Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, przez co powoduje to zmniejszenie obwodów ciała oraz wyraźną poprawę jakości skóry.
Masaż może wykonany na wybrane części ciała, np. brzuch, uda, "boczki", pośładki, plecy.

Czas zabiegu: 20 / 30 / 40 minut

MASAŻ NA ŁÓŻKU CERAGEM

Łóżko Ceragem łączy w sobie technikę masażu i termoterapii. W łóżko wbudowane są rolki delikatnie masujące, poruszające się po szynie odpowiadającej naturalnej linii kręgosłupa. Ciepło wytwarzają specjalne płyty grzejne oraz mata uzupełniająca. Masaż wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego i uwalnia od bólu mięśni, stawów i głowy. Chiropraktyka (leczenie za pomocą rąk) oraz akupresura (masowanie punktów energetycznych) tu zastąpione delikatnym mechanicznym uciskaniem wyznaczonych miejsc, ma oddziaływać na układ mięśniowo-szkieletowy, a także niwelować napięcie mięśniowe. Z kolei promienie podczerwone poprawiają krążenie, uśmierzają ból, działają rozgrzewająco na zimne dłonie i stopy, zwiększają siły obronne organizmu.
 
Czas zabiegu: 20 minut

MASAŻ TWARZY BAŃKĄ CHIŃSKĄ CUPPING FACE
 
Bańki wykonane są ze specjalnego silikonu do przeznaczenia medycznego. Bańki są całkowicie bezpieczne. Przy zastosowaniu tych baniek nie jest wymagany ogień czy też inne przyrządy jak pompka odsysająca.
Masaż stosuje się do ujędrnienia skóry oraz przywrócenia jej elastyczności. Przesuwając bańkę podnosi się skórę twarzy, dzięki czemu uzyskujemy lepsze krążenie krwi. Dodatkowo masaż ten oczyszcza pory i redukuje zmarszczki. Polecane w szczególności dla Pań, ale Panowie też mile widziani.

Przebieg zabiegu: oczyszczenie twarzy płynem miceralnym, nałożenie ujędrniającej oliwki do masażu twarzy, masaż bańkami chińskimi. Ostnieje możliwość nałożenia dodatkowej maseczki ujędrniającej.
 
Czas trwania:
- masaż twarzy i szyi - 30min
- masaż twarzy, szyi i dekoltu - 45min
- masaż twarzy, szyi i dekoltu - 60 min
MyBenefit Gryglówka EHoliday