Super Oferta

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin ›
pl de en
YouTube Facebook

Zabiegi na ciało

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w strefie SPA w naszym hotelu. Zabiegi nie tylko dla ciała, ale i dla ducha!

BOROWINOWA MAGIA

Borowina - nazywana też "czarnym złotem" to skuteczny lek i naturalny kosmetyk dla naszego ciała. Jest naturalnym antyoksydantem - neutralizuje działanie wolnych rodników przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu się skóry. Borowina pomaga w leczeniu stanów zapalnych, schorzeń kości, mięśni i stawów. Jest stosowana przy wielu chorobach kobiecych. Ponadto doskonale wpływa na stan skóry, która staje się dzięki niej gładka jak jedwab. Najważniejsze! Borowina w połączeniu z masażem ciała skutecznie zwalcza cellulit i modeluje sylwetkę!

Podczas ceremonii terapeutka oczyszcza ciało przy pomocy peelingu, który ułatwia wchłanianie substancji aktywnych w dalszej części zabiegu. Następnie zażywa się kąpieli borowinowej, która m.in. rozpulchnia naskórek i przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Na koniec nakładana jest na całe ciało maska nawilżająca.
Zabieg powoduje przegrzanie tkanek, co powoduje ich lepsze odżywienie, dotlenienie i przyspiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii.

Ogólny czas zabiegu: 90 minut / 120 minut z masażem całego ciała

 

CZEKOLADOWY DESER

Ceremonia Czekoladowy Deser pomoże się zrelaksować i bardzo dobrze nawilży skórę. Dzięki wielości witamin i składników mineralnych, jakie zawiera kakao, zabieg ten oddziałuje nie tylko na ciało, ale również na umysł. Masaż masą czekoladową poprawi koloryt i krążenie skóry, natomiast cudownie słodki zapach pobudzi organizm do produkcji endorfin, które odpowiadają za poczucie radości.

Zabieg obejmuje: peeling, maskę czekoladową i masaż masłem czekoladowym

Ogólny czas zabiegu: 90 minut

 

OWOCOWE FANTAZJE

Owocowe fantazje to zabieg aromaterapeutyczny zainspirowany światem owoców. Działa odżywczo i stymulująco. Przywraca skórze gładkość, nawilża ją i regeneruje. Wprowadza w stan wyciszenia, głebokiego relaksu i rozluznienia.

Zabieg obejmuje: masaż peelingujący, maska owocowa i masaż masłem owocowym.

Ogólny czas zabiegu: 90 minut

 

PEELING

Zabieg ma na celu działanie oczyszczające, poprawę przepływu krwi przez organizm, a tym samym usunięcie zbędnych produktów przemiany materii.

Peeling do wyboru: owocowy, czekoladowy, kawowy.

Ogólny czas zabiegu: 30 minut

 

PEELING & MASAŻ

Połączenie peelingu ciała z masażem doskonale pobudza mikrokrążenie. Masaż peelingujący usuwa martwe komórki naskórka, co przynosi za sobą poprawę wyglądu skóry poprzez jej regenerację i rozjaśnienie. Jest stałym elementem pielęgnacji skóry. Zabieg pobudza krążenie krwi odbudowywując strukturę skóry. Regularnie wykonywany odmładza skórę, czyni ją gładką, świeżą, miekką, pełna blasku i zdrowego wyglądu.

Zabieg obejmuje: peeling, prysznic, masaż całego ciała

Ogólny czas zabiegu: 90 minut

MyBenefit Gryglówka EHoliday