Super Oferta

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin ›
pl de en
YouTube Facebook

Pokoje

W Hotelu de Esperanto przygotowaliśmy dla Państwa przestronne, komfortowo urządzone pokoje

9 pokoi 1- osobowych
19 pokoi 2- osobowych (w tym pokój dostosowany dla osoby niepełnosprawnej) oraz pokoje rodzinne i typu Budget,
3 pokoje typu studio, oraz apartament.


Wszystkie pokoje posiadają funkcjonalne łazienki z kabiną prysznicową, a w apartamencie znajduje się dodatkowo wanna.  W pokojach i na terenie całego hotelu Goście mogą korzystać z bezprzewodowego internetu WiFi na terenie hotelu.

Cena noclegu obejmuje śniadanie oraz korzystanie z kompleksu Wellness przez 1 godzinę dziennie.

Pobyt w hotelu czworonożnych przyjaciół - prosimy ustalać przed dokonaniem rezerwacji z recepcją.

Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Doba rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy się o godz. 11.00 dnia następnego.

Dzieci do lat 4 śpiące na wspólnym łóżku z rodzicami - pobyt GRATIS!!!

SZANOWNI GOŚCIE, UPRZEJMIE PROSIMY O PRZYGOTOWANIE GOTÓWKI, PONIEWAŻ W OBIEKCIE NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKONYWANIA PŁATNOŚCI KARTĄ.

deesperanto - Pokój 1-osobowy Pokój 1-osobowy
od 130 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój 1-osobowy z możliwością przenocowania dwóch osób. Pokój o powierzchni 14 m2 posiada:obszerne łóżko (mieszczące dwie osoby), szafę, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD, Wi-fi na terenie hotelu, telefon, łazienkę z prysznicem, w której znajduje się suszarka do włosów. Podana cena dotyczy jednej osoby dorosłej w pokoju.
line

deesperanto - Pokój 2-osobowy Pokój 2-osobowy
od 189 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój 2-osobowy o powierzchni ok.15 m2, posiada:obszerne łóżko dwuosobowe lub dwa łóżka jednoosobowe, szafę, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa krzesła,TV LCD, Wi-fi na terenie hotelu, łazienkę z prysznicem, w której znajduje się suszarka do włosów. Podana cena dotyczy dwóch osób dorosłych w pokoju.
line

deesperanto - Pokój 2- osobowy Deluxe (2+1) Pokój 2- osobowy Deluxe (2+1)
od 227 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój 3-osobowy. Pokój o powierzchni 18 m2 posiada: obszerne łóżko dwuosobowe+ łóżko jednoosobowe, szafę, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD,Wi-fi na terenie hotelu, lodówkę, bezprzewodowy Internet, łazienkę z prysznicem w której znajduje się komplet ręczników, suszarka do włosów. Podane cena dotyczy dwóch osób dorosłych w pokoju.
line

deesperanto - Pokój 3- osobowy (2+1) Pokój 3- osobowy (2+1)
od 284 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój 3-osobowy. Pokój o powierzchni 18 m2 posiada:obszerne łóżko dwuosobowe+ łóżko jednoosobowe, szafę, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa krzesła,TV LCD, lodówkę, Wi-fi na terenie hotelu, łazienkę z prysznicem, w której znajduje się komplet ręczników, suszarka do włosów. Podane cena dotyczy 2 osób dorosłych i 1 dziecka od 4-12 lat w pokoju.
line

deesperanto - Studio 3-osobowe Studio 3-osobowe
od 342 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój typu studio, składający się z dwóch oddzielnych pokoi- pierwszy jako pokój dzienny wyposażony w rozkładaną kanapę i dwa fotele oraz drugi z łożem małżeńskim, pełniący funkcję sypialni. Na wyposażenie Studia składają się: szafa, dwie szafki nocne z lampką, lampa stojąca, bagażnik, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD, lodówka, czajnik elektryczny, Wi-fi na terenie hotelu, Łazienkę z prysznicem w której znajduje się suszarka do włosów, szlafrok.Podana cena dotyczy trzech osób dorosłych w pokoju.
line

deesperanto - Studio 3-osobowe (2+1) Studio 3-osobowe (2+1)
od 323 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój typu studio, składający się z dwóch oddzielnych pokoi, 4-osobowy z możliwością przenocowania dwóch osób. Pokój ma obszerne łóżko (mieszczące dwie osoby) oraz wygodną kanapę, szafę, dwie szafki nocne z lampką, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD, minilodówkę, czajnik elektryczny, Wi-fi na terenie hotelu, łazienkę z prysznicem w której znajduje się komplet ręczników oraz suszarka do włosów. Podana cena dotyczy dwóch osób dorosłych i jednego dziecka od 4-12 lat w pokoju.
line

deesperanto - Studio 4-osobowe [3+1] Studio 4-osobowe [3+1]
od 420 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój typu studio, składający się z dwóch oddzielnych pokoi- pierwszy jako pokój dzienny wyposażony w rozkładaną kanapę i dwa fotele oraz drugi z łożem małżeńskim, pełniący funkcję sypialni. Na wyposażenie Studia składają się: szafa, dwie szafki nocne z lampką, lampa stojąca, bagażnik, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD, lodówka, czajnik elektryczny, telefon, Wi-fi na terenie hotelu, Łazienkę z prysznicem w której znajduje się suszarka do włosów, szlafrok. Podana cena dotyczy trzech osób dorosłych i jednego dziecka od 4-12 lat w pokoju.
line

deesperanto - Studio 4-osobowe Studio 4-osobowe
od 440 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój typu studio, składający się z dwóch oddzielnych pokoi- pierwszy jako pokój dzienny wyposażony w rozkładaną kanapę i dwa fotele oraz drugi z łożem małżeńskim, pełniący funkcję sypialni. Na wyposażenie Studia składają się: szafa, dwie szafki nocne z lampką, lampa stojąca, bagażnik, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD, lodówka, czajnik elektryczny, WiFi. Łazienkę z prysznicem w której znajduje się suszarka do włosów i szlafrok.Podana cena dotyczy czterech osób dorosłych w pokoju.
line

deesperanto - Studio 4-osobowe (2+2) Studio 4-osobowe (2+2)
od 380 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Komfortowy pokój typu studio, składający się z dwóch oddzielnych pokoi- pierwszy jako pokój dzienny wyposażony w rozkładaną kanapę i dwa fotele oraz drugi z łożem małżeńskim, pełniący funkcję sypialni. Na wyposażenie Studia składają się: szafa, dwie szafki nocne z lampką, lampa stojąca, bagażnik, stolik, biurko, dwa krzesła, TV LCD, lodówka, czajnik elektryczny, Wi-fi na terenie hotelu, Łazienkę z prysznicem, w której znajduje się suszarka do włosów. Podana cena dotyczy dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci od 4-12 lat w pokoju.
line

deesperanto - Apartament Apartament
od 474 zł
Rezerwacja | Galeria | zobacz

Dla najbardziej wymagających Gości De Esperanto Medical & Spa oddaje do dyspozycji Apartament o powierzchni 47m kw. Apartament składa się z sypialni o pow. 12m kw z łożem małżeńskim oraz strefy dziennej o pow.29m kw. wyposażonej w biurko do pracy, TV, Wi-fi na terenie hotelu, telefon, czajnik elektr., a także duży taras i łazienki z wanną.
MyBenefit Gryglówka EHoliday