Super Oferta

Ceny i Rezerwacja

Sprawdź Termin ›
pl de en
YouTube Facebook

Kąpiele

Podczas wypoczynku w Hotelu de Esperanto Medical & Spa w wolnej chwili mogą Państwo korzystać z kąpieli leczniczych i relaksacyjnych.

Kąpiel borowinowa / solankowa / perełkowa - o działaniu kąpieli mogą Państwo przeczytać w zakładce sanatorium - opis zabiegów.
 

Kąpiel lawendowa

Kąpiel w wodzie z lawendą uspakaja zarówno ciało jak i umysł, przywraca równowagę organizmowi i łagodzi skutki stresu. Olejki eteryczne lawendy rozluźniają mięśnie całego ciała i wywołują stan relaksu. Kąpiele z dodatkiem lawendy polecane są osobom znerwicowanym oraz  cierpiącym na zaburzenia na tle nerwowym.L awenda łagodzi stres, ułatwia zasypianie, koi podrażnienia skóry. Kąpiel w wodzie z lawendą uspokaja, relaksuje, rozluźnia mięśnie i tonizuje skórę.

 

Kąpiel wiśniowa

Orzeźwiający, delikatnie cierpki zapach soczystych wiśni uwalnia od stresu, dodaje energii i wprowadza w doskonały nastrój, a bogata receptura doskonale myje i oczyszcza skórę, nie powodując jej wysuszenia. Aromatyczna kąpiel zapewnia cudowną świeżość i relaks po całym dniu, pozostawiając długotrwały efekt miękkiej, jedwabiście gładkiej  i przyjemnie pachnącej skóry.

 

Czas każdej kąpieli to wynosi 20 minut

MyBenefit Gryglówka EHoliday