5 Kroków do pożegania cellulitu

14 dni
od 2 100 zł
osoba
5 Kroków do pożegania cellulitu
5 KROKÓW DO POŻEGNANIA CELLULITU - 14 dni

 

Marzysz o sylwetce gwiazdy Hollywood? Ale nie masz czasu albo po prostu Ci się nie chce skakać godzinami na areobiku i jeść liście sałaty 3x dziennie? Świetnie się składa! Mamy coś idealnego dla Ciebie!
 
Po pierwsze: Vacu Well! Zabieg polega na spacerowaniu na bieżni. Terapia wykorzystuje podciśnienie, poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak uda, pośladki i talia. W czasie zabiegu (30minut) spala się 30-50gram tkanki tłuszczowej, co z kolei odpowiada 186-465kcal.
 
Po drugie: Sauna Infrared! Czyli sauna na podczerwień. Podczas 30-minutowego seansu spala się ok. 600-900kcal - jest więc to skuteczny środek wspomagający odchudzanie. Przy okazji seansie poprawiają wygląd skóry i redukują cellulit. Skóra zostaje oczyszczona z martwych tkanek, dzięki czemu znów staje się jędrna, miękka i pełna blasku.
 
Po trzecie: Masaż bańką chińską. Może być on wykonany na wybrane części ciała takie jak uda, pośladki lub brzuch. Taki masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, dzięki czemu przyczynia się do redukcji cellulitu. Zostaje przyspieszona przemiana materii i następuje redukcja tkanki tłuszczowej. W efekcie mamy zmniejszenie obwodów ciała oraz wyrazną poprawę jakości skóry.
 
Po czwarte: Bicze szkockie. Dlaczego? Bicze wodne pobudzają krążenie, a przy okazji rozbijają cząsteczki tłuszczu, ułatwiając ich spalanie. Woda wydostająca się pod określonym ciśnieniem z dyszy i uderzająca o ciało ujędrnia skórę i sprawia, że jest ona bardziej elastyczna. Warto też dodać, że bicze szkockie działają jak masaż i dzięki temu, że przyspieszają przemianę materii oraz wspomagają odchudzanie.
 
Po piąte: Kąpiel perełkowa. Delikatne pęcherzyki powietrza masują skórę przez 15 minut porawiając ukrwienie skóry aż o 115%. Poprawia to wygląd skóry redukując rozstępy i cellulit. Kąpiel perełkowa działa również odprężająco.
 
W pakiecie 30 zabiegów:
1. 9x Vacu Well
2. 6x sauna IR
3. 5x masaż bańką chińską
4. 5x bicze szkockie
5. 5x kąpiel perełkowa.
* zabiegi w dni robocze pn-pt
** zabiegi mogą ulec zmianie ze względu na p/wskazania zdrowotne
 
Ponadto w ofercie:
 • 13 noclegów w komfortowych pokojach jedno- i dwuosobowych od niedzieli do soboty (doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 11:00)
 • wstęp do strefy Fitness
 • wstęp na basen 1h/dzień w ramach pakietu
 • śniadania w formie bufetu szwedzkiego
 • bepłatne miejsce parkingowe
 • bezpłatne wypożyczenie kijków Nordic Walkimg (ilość ograniczona)

Cena pakietu:

 • pokój jednoosobowy: 2899zł
 • pokój dwuosobowy typu budget: 3499zł
 • pokój dwuosobowy typu standard: 4199zł
  *cenia nie zawiera opłaty uzdrowiskowej

Zapraszamy!

MyBenefit Gryglówka EHoliday